Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Xtraining - quady, samochody terenowe, pojazdy buggy, skutery śnieżne

Adres
Dodaj do planera

QUADY

Maszyny, które wyjadą praktycznie wszędzie. Lekkie, zwinne, o dużej mocy oraz dobrych terenowych oponach poradzi sobie w każdym, nawet bardzo wymagającym terenie. Zimą, jeśli zachodzi taka potrzeba, nasze maszyny wyposażamy w łańcuchy antypoślizgowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy maszyny renomowanych firm, tylko Honda i Yamaha. Każdy uczestnik przed rozpoczęciem jazdy przechodzi szkolenie oraz otrzymuje od nas kask oraz jednorazową antypotną ochronę na głowę.

SAMOCHODY TERENOWE

Wyprawę rozpoczynamy od szkolenia i udzielenia informacji na temat trasy. W trakcie jazdy obok kierowcy siedzi wykwalifikowany instruktor. Do dyspozycji grupy oddajemy samochody: Nissan Patrol GR oraz Jeep Cherokee. Pojazdy są odpowiednio przystosowane do jazdy w trudnym górskim terenie. Kierowanie pojazdami możliwe tylko dla osób spełniających 2 warunki: aktualne prawo jazdy, 100% trzeźwość.

POJAZDY BUGGY

Maszyna 2os, zawieszeniowo oraz silnikowo bardzo zbliżona do Quada, z tą różnicą, że kierownica jest okrągła jak w samochodzie, są dwa fotele obok siebie oraz chroni Nas klatka bezpieczeństwa. Rhino poradzi sobie w zasadzie w każdym terenie w zależności od odwagi kierowcy :) Do Państwa dyspozycji posiadamy maszyny renomowanych firm: Yamaha i Polaris. Każdy uczestnik przed rozpoczęciem jazdy przechodzi przeszkolenie oraz otrzymuje od nas kask. Jazda odbywa po górskich, leśnych drogach z pięknymi widokami i zostanie na długo w Państwa pamięci.

SKUTERY ŚNIEŻNE

Jazda po świeżym puchu z pięknymi widokami zostanie na długo w Państwa pamięci, a nocne eskapady są nieprzewidywalne. Każdy klient po przeszkoleniu otrzymuje kask i siada wraz z pasażerem za sterami swojej maszyny. Jazda odbywa się z instruktorem przewodnikiem.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3