Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB

Rozpoczęcie imprezy: 2019-07-05
Zakończenie imprezy: 2019-07-07
Miejsce imprezy: OS Start
Godzina: program
Organizator imprez: Związek Kenologiczny w Polsce oddział Bielsko-Biała

W dniach od 5 do 7 lipca 2019 roku na terenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich „START” w Wiśle, przy ulicy Olimpijskiej 1 – odbywać się będzie I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Organizatorem imprezy jest Oddział Bielsko-Biała Związku Kynologicznego w Polsce we współpracy z Urzędem Miasta w Wiśle. Patronat Honorowy nad wystawą objął Pan Tomasz Bujok - Burmistrz Miasta Wisła. Przez trzy kolejne dni pierwszego lipcowego weekendu, na kilkunastu ringach konkurować o najwyższe tytuły będą psy nie tylko z Polski, ale również zagranicy w tym z Czech, Słowacji, Austrii, Ukrainy, Rosji, Holandii, Białorusi, Szwecji, Łotwy, a nawet z Kanady. Spodziewamy się, że zaprezentowanych zostanie około 2000 psów z 250 ras.
Oceny dokonają znani i cenieni na całym Świecie międzynarodowi sędziowie kynologiczni z Polski, Białorusi, Norwegii. Startujące psy pokazywane będę w kilku klasach wystawowych, począwszy od młodszych szczeniąt (od 4 miesiąca życia), a na weteranach ( powyżej 8 roku życia) skończywszy.


5 lipca w piątek będzie można podziwiać psy z grupy III, V i IX FCI – odpowiednio – teriery, szpice i psy w typie pierwotnym oraz psy ozdobne i do towarzystwa.
6 lipca w sobotę przedstawicieli grupy II, IV i VIII – inaczej mówiąc – sznaucery, pinczery, molosy, szwajcarskie psy górskie, jamniki, a także aportery, płochacze i psy dowodne.
W tym dniu dodatkowo będziemy mogli podziwiać naszą rodzimą rasę jaką jest Polski Owczarek Nizinny podczas Wystawy Klubowej.
7 lipca  niedzielę zaprezentują się owczarki i psy pasterskie, psy gończe, wyżły oraz charty, czyli przedstawiciele pozostałych grup FCI – I, VI, VII i X.
Każdego dnia wystawy odbywać się będą Konkursy Młodego Prezentera, w których to swoimi umiejętnościami w prezentowaniu psów pochwalą się dzieci i młodzież od 9 do 18 roku życia.
Ocena psów w ringach będzie przebiegała codziennie od godziny 10.00 do 14.30 – konkurencje finałowe od godziny 15.00 do 17.00.
Kulminacyjnym punktem wystawy będzie wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy – Zwycięzcy Best in Show, który będzie miał miejsce ostatniego dnia, w niedzielę ok. godziny 16.30.
W imieniu Organizatorów zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników psów, a także turystów i gości na naszą I Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Wiśle.

więcej informacji na http://www.zkwpbielsko.pl/1_miedzynarodowa_wystawa_psow_rasowych_cacib_wisla_2019,s73.html

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3