Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

III Międzynarodowa Noc Zbójników

Rozpoczęcie imprezy: 2019-08-10
Zakończenie imprezy: 2019-08-11
Miejsce imprezy: Górna stacja kolei linowej Skolnity
Organizator imprez: Kapela Góralska Beskidzcy Zbóje, Skolnity Ski&Bike, Miasto Wisła
Organizator - kontakt: 602 576 329

W kożdy dziyń w naszej zbójnickij wiosce bydzie kupe atrakcji dlo dziecek, tańców i moc konkursów dlo dorosłych.

Przez dwa dni bydzie można posłuchać wystympów kapel góralskich Polski i zagranicy, grupe śpiywaczóm z Wisły i dzieciyncy zespoł z Trójwsi Beskidzkij.
Momy tez przyrychtowany koszor z łowcami i uwidzicie jako sie u nas w Beskidach robi tradycyjny syr i masło, kiere kożdy bydzie mógł za darmo spróbować. Kożdy głodny bydzie mógł poszmakować naszych tradycyjnych placków z blachy z wyrzoskami abo śmietónkóm, grochówki z kotła, pajdy ze szmolcym i ogórkiym, kołoczy beskidzkich i syrów zbójnickich z naszej bacówki. Przy górnej stacji Kolei Linowej Skolnity bydzie można spotkać przewodnika beskidzkigo, kiery bydzie opowiadoł o tradycjach zbójnickich w Beskidach.


Na wieczór 10 sierpnia momy przygotowane góralskóm biesiade przy łognisku. Kiery bydzie chcioł, to może wziónć namiot ze sobą i zostać z nami do kolejnego dnia festiwalu i uczestniczyć w prowdziwej nocy ze zbójnikami!
W tym roku na nasz festiwal zawitają specjalni goście Nadleśnictwo Wisła oraz GOPR kierzy majóm przyrychtowanych kupe atrakcji dlo wszyckich uczestników festiwalu.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3