Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Puchar Polski w Dogtrekkingu

Rozpoczęcie imprezy: 2019-09-21
Zakończenie imprezy: 2019-09-21
Miejsce imprezy: Plac B. Hoffa
Godzina: 10:00
Organizator imprez: Sportshooter

W Wiśle dnia 21 września 2019 r. zostanie przeprowadzony Puchar Polski w Dogtrekkingu. Dogtrekking jest najbardziej przyjazną, zorganizowaną formą wypoczynku dla psa i jego właściciela. Jest skierowany dla wszystkich bardziej lub mniej aktywnych właścicieli psów.

To turystyka i sport z psem w jednym. Czy nastawimy się bardziej na sport czy na turystykę zależy już od nas samych.

Naszym zdaniem urok dogtrekkingu polega na tym, że na starcie obok siebie stają ludzie o zacięciu sportowym jak i typowi turyści. Tym pierwszym często towarzyszą szybkie psy, zabierają ze sobą na trasę nie wiele więcej oprócz obowiązkowego ekwipunku, ich czasy osiągnięte na mecie wyglądają nieprawdopodobnie. Druga grupa nastawiona jest przede wszystkim na delektowanie się tym co ich czeka, zabierają kanapki, termosy.. a nawet mleko dla dzieci... tak tak szkraby w wózkach i nosidełkach też biorą udział. Jest też wiele wersji pośrednich, których reprezentanci preferują wolniejszy lub szybszy marszobieg. Taka mieszanka możliwa jest tylko tutaj. Podsumowując dogtrekking to przede wszystkim zabawa, przygoda z psem. Tempo dobieramy sami jednak zawsze musi być dostosowane do możliwości naszych a przede wszystkim naszego psa.

W Wiśle do wyboru będą dwie trasy: mini ( ok. 15 km), mid ( ok. 25 km) . Dokładne długości tras zostaną do 7 dni przed imprezą.
Trasy będą w większości przebiegały szlakami turystycznymi.

 

Zapisy prowadzone są na stronie: LINK
Formularz pozostanie aktywny do 11 września, później będzie jeszcze możliwość zapisania się w biurze zawodów na miejscu.
Przypominamy o wnoszeniu opłat najpóźniej 10 dni przed imprezą (niższa opłata startowa).

Do zobaczenia!

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3