Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

II Turniej Charytatywny Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Wisły

Rozpoczęcie imprezy: 2019-11-15
Zakończenie imprezy: 2019-11-15
Miejsce imprezy: Sala gimnastyczna im.Wiślańskich Olimpijczyków
Godzina: 13:00
Organizator imprez: Dzielnicowy Komisariatu Policji w Wiśle sierż. szt. Bogusław Bury
Organizator - kontakt: tel. 727 032 326

Dzielnicowy  Komisariatu Policji w Wiśle wspólnie z UM Wisła  po raz kolejny zaangażował się w pomoc dla wymagającego leczenia  wiślanina Kuby Bujoka. Dziecko urodziło się  w styczniu 2018r z kilkoma schorzeniami zwanymi  holoprozencefalia (ciężka wada wrodzona polegająca na niedokonanym podziale przodomózgowia, padaczką oraz wodogłowiem).

Chłopiec jest podopiecznym „Fundacji Serce dla Maluszka”  oraz Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo. Obecnie  leczenie oraz samo wychowanie dziecka jest związane z ciągłymi wizytami lekarskimi oraz koniecznością zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego a w szczególności siedziska pionizatora Baffin Neosit. Wszystko to jest ich codziennością, która okazuje się być bardzo kosztowna. Chcąc pomóc rodzinie mł. asp. Bogusław Bury -  dzielnicowy tutejszego komisariatu - zorganizował  II Turniej Charytatywny Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Wisła, który odbędzie się 15.11.2019r od godz.13:00 w sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Pawła Stalmacha w Wiśle pl.Hoffa 5.

W turnieju zapowiedziały udział drużyny: KP Wisła, KP Ustroń,  KP Rajcza, KP Węgierska Górka, BOR Zameczek, PSP Cieszyn, Nadleśnictwo Wisła,  UM Wisła.  Sala sportowa została udostępniona  na ten cel przez Burmistrz Miasta Wisła, który też ufundował puchary dla zwycięzców. Podczas turnieju prowadzona będzie przez fundację „Serce dla maluszka” zbiórka publiczna, z której dochód w całości zostanie przekazany na rzecz leczenia podopiecznego fundacji Kuby Bujoka .

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3