Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Barbarian Race

Rozpoczęcie imprezy: 2018-06-02
Zakończenie imprezy: 2018-06-03
Miejsce imprezy: Kolej linowa "Nowa Osada", Skocznia narciarska im. A. Małysza
Organizator imprez: Barbarian Race
Organizator - kontakt: 796784032

Barbarian Race to bieg przeszkodowy, który cechuje surowość i dzikość. To możliwość pokonywania własnych granic w zgodzie z naturą. Powstał z potrzeby pokazania wszystkim, że silna wola jest kluczem do zwycięstwa. Dlatego trasy Barbariana naszpikowaliśmy bezwzględnymi przeszkodami o dwustopniowej skali trudności, które dostarczają niespotykany zastrzyk adrenaliny każdemu uczestnikowi. To rywalizacja, współpraca oraz ciągła walka szlifująca charakter.

 

WISŁA REBELIA (2 CZERWIEC 2018)
W tym roku w Wiśle po raz pierwszy będziesz mógł sprawdzić się na 6-cio km dystansie. Chcesz spróbować wiślańskiej rebelii? Możesz wystartować w fali ELITE lub falach OPEN. Starty odbywają się w kilkudziesięcioosobowych grupach, co 30 min, a na mecie czeka Cię chwała i uwielbienie kibiców oraz jeden z atrybutów ULTIMY. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy pakiet startowy. Start na takim dystansie to za mało dla Ciebie? Zdobądź także „Wiślański Monolit”! Wystarczy, że zaliczysz 6-cio i 13-to km trasę oraz Barbarian Hill. Zachwyt i uznanie innych uczestników oraz kibiców gwarantowane, a po zawodach czekać na Ciebie pamiątkowa nagroda. Jeżeli chcesz zdobyć ten tytuł skorzystaj ze specjalnego vouchera (Wiślański Monolit).

 

WISŁA HILL (2 CZERWIEC 2018)
Pierwszego dnia wiślańskiego OCR-owego święta będziesz mógł zmierzyć się z jednym z etapów niedzielnego biegu, czyli podbiegiem pod skocznię im. Adama Małysza. Brzmi łatwo? To spróbuj pokonać 250 metrów morderczej trasy pod kątem 35 stopni z metą na samym szczycie( gdzie startują skoczkowie). To zadanie nie tylko dla nowicjusza, ale także czołowego biegacza, które z pewnością odciśnie swoją moc w niejednych nogach. Chcesz poczuć się jak Adam Małysz i inni czołowi skoczkowie narciarscy? Podejmij wyzwanie! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia oraz super zabawę, a na mecie czekać na Ciebie będzie pamiątkowy medal.

 

WISŁA BARBARIAN RACE KIDS (3 CZERWIEC 2018)
Rośnie w Twoim domu mały Barbarzyńca? Zapisz go na Barbarian Race Kids, a specjalnie przygotowany tor przeszkód obudzi w nim wielkiego wojownika! Dodatkowo na mecie czekać na niego będzie prawdziwy barbarzyński medal oraz napój. Na Barbarian Kids można zapisywać dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Zapisy możliwe są online na stronie Barbarian Race (rodzic/opiekun prawny musi posiadać swoje konto na stronie Barbarian Race) oraz w dniu zawodów.

 

WISŁA FURIA (3 CZERWIEC 2018)
W niedzielę czeka na Ciebie wiślański barbarzyński klasyk, tylko tym razem 13-to km. Do podbiegu pod skocznię dołożymy jeszcze ponad 30 innych przeszkód, jak zwykle w najpiękniejszej górskiej scenerii. Rings of glory, Latający Barbarzyńca, Fatality czy Barbara to tylko przykładowe niespodzianki na drodze do sukcesu. Jednak niech Was nie zwiedzie piękno krajobrazu, ponieważ przygotowaliśmy prawdziwy OCR-owy majstersztyk. Czym tym razem Wisła Was zaskoczy? Możesz wystartować w fali ELITE lub falach OPEN. Starty odbywają się w kilkudziesięcioosobowych grupach, co 30 min, a na mecie czeka Cię chwała i uwielbienie kibiców oraz jeden z atrybutów ULTIMY. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy pakiet startowy. W sezonie 2018 uczestnicy grupy ELITE będą mogli zdobyć kwalifikacje do Mistrzostw Europy. Również w kategoriach wiekowych! Gotowy na podbój stolicy? Zapisz się już teraz!

 

Więcej na www.barbarianrace.pl/ a także na www.facebook.com/race.barbarian/ 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3