Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Koncert St. James Hotel

Rozpoczęcie imprezy: 2018-09-29
Zakończenie imprezy: 2018-09-29
Miejsce imprezy: Schronisko Górskie PTTK na Przysłopiu
Godzina: 18:00
Organizator imprez: Schronisko Górskie PTTK na Przysłopiu
Organizator - kontakt: 33 855 37 15

29 września w Schronisku na Przysłopie pod Baranią górą rozbrzmi muzyka alternatywna - tym razem w wykonaniu śląskiego zespołu St. James Hotel. 

„Historia każdego zespołu jest jak droga - początkiem naszej drogi była wspólna fascynacja muzyką, która powstała tysiące mil od śląskiej ziemi. Tworzyli ją Son House, Bukka White, Leadbelly, Bob Dylan, Johnny Cash. Echa ich twórczości można usłyszeć w muzyce naszych mistrzów: Nicka Cave, Davida Eugena Edwardsa i jego zespołów 16 Horsepower i Wovenhand, również w całym nurcie muzyki alt-country.”

St. James Hotel ucieka od tradycyjnych porównań i prezentuje autorski materiał, w którym można odnaleźć elektryczno-akustyczne brzmienia lat 60-tych i 70-tych, a także inspiracje muzyką Seatlle lat 90-tych i współczesną nutę z gatunku Indie Rocka. Uwagę zwracają oryginalne, polskie teksty o dużym ładunku emocjonalnym przez co twórczość zespołu odkrywa świat, w którym dużo się dzieje i do którego chętnie się wraca. Takie są też koncerty zespołu i jak dotąd dwie wydane płyty. W skład dyskografii wchodzi debiut płytowy z roku 2011 oraz najnowsze wydawnictwo z roku 2018. Materiał z ostatniego krążka zyskał również uznanie Organizatorów tegorocznego Pol'and'Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock), przez co zespól został zaproszony do udziału w Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

St. James Hotel, na przestrzeni lat, miał zaszczyt występować zarówno przed klubową jak 
i festiwalową publicznością. Zespół można było usłyszeć m.in. na OFF Festivalu, Rawie Blues oraz Olsztyńskich Nocach Bluesowych, a także na Festiwalu im. Ryśka Riedla. Grupa została również dostrzeżona przez środowisko muzyczne, skąd liczne nagrody i wyróżnienia.

https://www.facebook.com/stjameshotelband/ 

Najnowszej płyty można odsłuchać w serwisie SPOTIFY 
https://open.spotify.com/artist/1D3tUFoMe1C49SfFjYwf4N 

Dyskografia:
St. James Hotel – data wydania 17 stycznia 2011
Wojenny taniec ducha – data wydania 22 stycznia 2018

Skład zespołu: 
Tomasz Pełczyński – gitara, śpiew
Michał Markowicz – gitara basowa 
Marek Wilczyński – perkusja

Startujemy o godzinie 20:00
Bilety co łaska

https://www.youtube.com/watch?v=6MEXmiV-LuI 

Więcej na https://www.facebook.com/events/849108865477848/ 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3