Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

 

W ramach pierwszego etapu inwestycji zaplanowano przebudowę parteru, w którym tak jak dotychczas, znajdą się pomieszczenia dla artystów, występujących na amfiteatrze (4 szatnie, toalety), kilka dla organizatorów wydarzeń oraz pomieszczenia gospodarcze obsługujące cały budynek, m.in. kotłownia, rozdzielnia i magazyn. Cały parter zostanie wykończony, tak aby po zrealizowaniu inwestycji, mógł od razu funkcjonować. Pierwszy etap obejmuje także nadbudowę zaplecza o dodatkowy poziom. Ze względu na budżet projektu – ta część obiektu nie zostanie wykończona. Pierwszy poziom pozostanie w staniem surowym, zamkniętym – zostaną zamontowane wszystkie okna i drzwi. W projekcie przewidziano wykończenie elewacji zewnętrznej na całym budynku, także na drugim poziomie, który wewnątrz pozostanie w stanie surowym, co sprawi, że po zakończeniu pierwszego etapu inwestycji, bryła obiektu będzie gotowa i umożliwi organizację wydarzeń na amfiteatrze z pełnym wykorzystaniem przebudowanego zaplecza na parterze obiektu. W projekcie nie ujęto wydatków związanych z wyposażeniem meblowym wykańczanych pomieszczeń.

Na wykonanie inwestycji udało się pozyskać środki w wysokości 5 mln PLN z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych - edycja pierwsza. Koszt całej inwestycji zamyka się w kwocie 7.149.980,68 PLN, a całość wykona firma INSTAL Cymorek sp. z o.o. z Kiczyc. Roboty budowlane rozpoczęły się 1 września 2023 r., a ich zakończenie zaplanowano na jesień 2024 roku. 
 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3