Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Bezpieczna droga do szkoły

20.09.2019

W piątek 20 września o godzinie 9:30 w Amfiteatrze im. St. Hadyny w Wiśle dzielnicowy mł. asp. Bogusław Bury przy wsparciu służb ratowniczych wraz z Urzędem Miasta Wisła oraz Wiślańskim Centrum Kultury zorganizował ogólnodostępne spotkanie z dziećmi i młodzieżą szkolną w ramach prowadzonej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”.Spotkanie to było w charakterze pokazowo-szkoleniowym i miało na celu pogłębienie wiedzy i przypomnienie zasad bezpiecznego zachowania się na drodze oraz udzielania pierwszej pomocy i postępowania w sytuacji kryzysowej. Prelekcja ta skierowana była przede wszystkim do uczniów chodzących pieszo do szkoły. Nie zabrakło również ważnych informacji dla rodziców dowożących dzieci samochodami.
Przeprowadzono symulację wypadku drogowego, przedstawiono zasady wzywania pomocy. Prawidłowe działanie na bieżąco omawiane było przez obecnych na miejscu funkcjonariuszy policji oraz dowódców pozostałych służb. Pokazano działania strażaków OSP Wisła podczas wydobywania zakleszczonych osób z rozbitego samochodu, przyjazd i akcję ratunkowa karetki pogotowia wraz z zespołem ratunkowym.

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3