Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Dzień Rodziny w SP 2

7.06.2016

1 czerwca to data szczególna dla wszystkich dzieci, bo w tym dniu nasi milusińscy obchodzą swoje święto. W Szkole Podstawowej nr 2 kultywujemy tę tradycję, ale w tym roku postanowiliśmy, że obchody Dnia Dziecka połączymy z uroczystością z okazji Dnia Rodziców i w ten oto sposób zorganizowaliśmy w czerniańskiej szkole Dzień Rodziny.

Aby uczcić święto dzieci, w tym dniu nie odbyły się lekcje, ponieważ już od rana wszystkie klasy pojechały do kina w Bielsku-Białej. Wyjazd został w całości sfinansowany z funduszy Rady Rodziców i składek klasowych. Po powrocie z kina dzieci zjadły obiad, a następnie rozpoczęliśmy przygotowania do popołudniowej uroczystości.

Obchody Dnia Rodziny rozpoczęły się o godzinie 16:00. Każda klasa przygotowała krótki program artystyczny, dzięki czemu uroczystość była urozmaicona. Licznie zgromadzeni goście mogli wysłuchać piosenek, wierszyków i żartów, obejrzeli pokazy taneczne oraz scenki, a także wzięli udział w „niezapowiedzianej kartkówce” przygotowanej przez uczniów klasy V. Podczas trwania występów rodzice mogli częstować się kolorowymi i zdrowymi kanapkami oraz pysznymi truskawkami, a także kawą i herbatą. Poczęstunek został sfinansowany przez Urząd Miasta w ramach obchodów Tygodnia Zdrowia.

Po swoich występach uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. Podczas uroczystości wytworzyła się prawdziwie rodzinna atmosfera, o czym świadczy fakt, że po części oficjalnej goście nie spieszyli się do wyjścia, ale wspólnie z dziećmi spędzali jeszcze czas przy poczęstunku. Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie, a wychowawcom i dzieciom za przygotowanie programu artystycznego.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3