Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Konferencja dla nauczycieli przedmiotów zawodowych

9.06.2016

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle miał zaszczyt zorganizować w dniach 3 i 4 czerwca w Hotelu Stok**** w Wiśle konferencję z zakresu przygotowania uczniów do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodach: technik hotelarstwa, technik obsługi turystycznej oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. 

W dwudniowej konferencji wzięło udział ponad 120 osób z 75 techników z całej Polski. Uczestnicy mieli okazję brać udział w warsztatach - odrębnych dla każdego zawodu i samodzielnie rozwiązywać zadania z zakresu hotelarstwa, turystyki i gastronomii. Zaproszenie organizatorów przyjęła także dr Magdalena Bełza, która przeprowadziła krótkie warsztaty z zakresu obsługi gości niepełnosprawnych, a uczniowie ZSGH w Wiśle uświetnili spotkanie pokazem tzw. musztry kelnerskiej, czyli pokazem synchronicznym obsługi gości. Uczestnicy zapoznali się z ofertą firmy STAGEMAN Polska odnośnie oferowanych szkoleń z zakresu animacji czasu wolnego.

Prelegentami tegorocznej konferencji byli: Lucyna Korta – specjalista ds. hotelarstwa (kwalifikacje T.11 oraz T.12), Dorota Mendrek – ekspert ds. gastronomii (kwalifikacje T.6 oraz T.15) oraz Dorota Sydorko-Raszewska – ekspert ds. turystyki (kwalifikacje T.13 oraz T. 14).

Uroczyste rozpoczęcie konferencji odbyło się w sali konferencyjnej Hotelu Stok****, gdzie jako pierwsza zabrała głos dyrektor ZSGH w Wiśle Beata Iwaniuk. Zaproszenie na konferencję przyjął również zastępca naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie Michał Rajwa oraz sekretarz Miasta Wisła Jan Cieślar.

W imieniu organizatorów pragniemy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom, prelegentom, Starostwu Powiatowemu, Urzędowi Miasta Wisła, dyrekcji i pracownikom Hotelu Stok**** w Wiśle, a także uczniom ZSGH w Wiśle, którzy również prezentując swoje umiejętności oraz pasję uświetnili naszym gościom krótki pobyt w Wiśle. Z relacji wszystkich uczestników możemy potwierdzić, iż konferencja odniosła sukces. Mam nadzieję że będziemy mogli cyklicznie spotykać się w określonych grupach zawodowych, wymieniać się doświadczeniami, uzupełniać swoją wiedzę oraz informację na temat zmian oświatowych.

Organizatorzy konferencji: Ewa Macoszek, Gabriela Potoczek-Kantor - ZSGH Wisła

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3