Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Nowy rok szkolny w SP5

18.09.2019

Nowy rok  szkolny 2019/2020,  Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworniku zainaugurowała w odnowionych salach lekcyjnych. W sierpniu w szkole trwały remonty. Dzięki zaangażowaniu pani dyrektor Katarzyny Czyż, rodziców i wychowawców pomalowano 4 klasy i zbudowano ściankę, stwarzając salę dla klasy czwartej. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, a zwłaszcza panu Adamowi Francowi za jego osobiste zaangażowanie i pracę przy malowaniu oraz budowaniu ścianki. Dziękujemy jego pomocnikom: Agnieszce Troszok, Joannie Spyrze, Adamowi Szarcowi, Joannie Kaczorowskiej-Krzok, Janinie Podżorskiej, Marcie i Piotrowi Pilchom, Marii Drobisz-Masny, Tomaszowi Ćwiertni, Karinie i Patrykowi Kościelnym oraz uczniom – Emilowi Francowi i Semirowi Ramadanowi, a także naszym paniom z obsługi i konserwatorowi. 

Dziękujemy Władysławowi Kobieluszowi za przekazaną farbę i Szymonowi Pilchowi oraz właścicielom firmy DREW-LECH za dar w postaci drewna na konstrukcję ścianki! Dzięki pracy tych osób będziemy się uczyć w czystych i przyjemnych salach.

Maria Drobisz – Masny

Halina Raszka


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3