Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Osiedlowy Dzień Dziecka na Jonidle

7.06.2016

5 czerwca na Jonidle odbył się Osiedlowy Dzień Dziecka. Myślą przewodnią tegorocznego spotkania była ekologia. Frekfencja dopisała, gdyż w zabawie uczestniczyło około 120 dzieci.

Na zebranych czekało wiele konkursów i atrakcji związanych z ekologią. Dzieci brały udział między innymi w konkursie plastycznym, podczas którego powstało wiele ciekawych prac z wykorzystaniem surowców wtórnych typu kartony, pudełka, tektura, płyty CD i inne. Wśród atrakcji znalazło się również wspólne rozwiązywanie krzyżówki ekologicznej, konkurs dotyczący segregacji śmieci oraz gra w podchody. Z kolei na najmłodszych czekały „dmuchańce” oraz zawody na „góralkach” i rowerkach. Wszyscy uczestnicy mieli okazję przejechać się ciuchcią, za co dziękujemy Panu Tomaszowi Gaczkowskiemu, oraz skosztować pysznych lodów na skoczni w Malice, za co dziękujemy Pani Monice Kawulok. Tradycyjnie odbyło się też smażenie jajecznicy, a wszystkie dzieci otrzymały słodką niespodziankę.

Dziękuję Radnym za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu imprezy.

Iwona Boś - Zarząd Osiedla nr 7 Nowa Osada


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3