Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Piękny jubileusz 45 lat istnienia Sekcji Emerytów i Rencistów przy ZNP w Wiśle

17.10.2019

Sekcja Emerytów i Rencistów działająca przy miejscowym Oddziale Związku Nauczycielstwa Polskiego w Wiśle świętowała w dniu 15 października 2019 r. w DW „Nauczyciel” w Ustroniu Jaszowcu jubileusz 45-lecia. Udział w spotkaniu wzięli zaproszeni goście: lokalne władze samorządowe, przedstawiciele SEiR z Ustronia i Republiki Czeskiej oraz członkowie Sekcji. Składamy wszystkim naszym seniorom najserdeczniejsze życzenia dalszych sukcesów i osiągnięć na rzecz emerytowanych członków Związku oraz wiele zdrowia, radości, uśmiechu na twarzy i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Dziękujemy drogim gościom za udział w spotkaniu i miłe słowa, zaś szanownym jubilatom - doczekania jeszcze wielu wspaniałych jubileuszy.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3