Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka po raz trzeci!

30.05.2022

Rekordowa frekwencja dzieciaków przybyła na Jonidło, by uczestniczyć w III edycji Biegu Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka. 

Ponad 210 chłopców i dziewczynek stanęło na linii startu, by rywalizować o cenne nagrody, ale też po to, by dobrze się bawić i zrobić coś dobrego. Po raz trzeci bieg ten ma charakter charytatywny, a kwota tegorocznego wpisowego przekazana będzie na wsparcie leczenia Zbigniewa Cieślara - kierowcy i pilota rajdowego, który zmaga się z nowotworem. 

W znacznej mierze uczestnikami biegu byli młodzi mieszkańcy Wisły, jednak nie zabrakło dzieciaków także z pozostałych gmin powiatu cieszyńskiego, Rybnika, Jastrzębia-Zdroju, Gliwic, Tychów, Rudy Śląskiej, Sosnowca, Bielska-Białej, a nawet naszych gości z Ukrainy. Dzięki nim bieg zyskał rangę zawodów międzynarodowych. 

Dekoracji najlepszych wspólnie dokonali burmistrz Tomasz Bujok oraz Sławomir Wantulok - Przewodniczący Komisji Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu wiślańskiej rady miasta.

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów biegu, którzy ufundowali nagrody rzeczowe i poczęstunek dla uczestników:

Elbrus - partner Miasta Wisła
Baseny Wisła
Tago - Hotel Gołębiewski
Maspex Tychy
PZPN

Podziękowania kierujemy także do wszystkich rodziców, opiekunów i trenerów, którzy zmobilizowali dzieciaki do biegu, zadbali o ich zgłoszenia i udział. Dziękujemy za poświęcony temu czas. 

Bardzo serdecznie gratulujemy udziału wszystkim młodym zawodnikom, a tym najlepszym życzymy wytrwałości i kolejnych sukcesów.  

Wyniki biegu wliczone zostaną także do generalnej klasyfikacji Wiślańskiej Spartakiady Dolin. 

 

Obszerna fotorelacja także na https://wiadomosci.ox.pl/iii-bieg-sladami-wislanskiego-niedzwiadka,75827 

 

W zwiazku z tym, że frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, zabrakło medali za udział w biegu dla dzieci startujących na dystansach 800 oraz 1200 m. Medale będą do odbioru w Referacie Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle (budynek Domu Zdrojowego, pl. B. Hoffa 3a) od poniedziałku 6 czerwca. Postaramy się dotrzeć  z informacją o dostępności medali do każdego dziecka, które wczoraj takiego medalu nie otrzymało.

Pełne wyniki w plikach poniżej


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3