Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Turyści przywitali lato wędrując z Soszowa na Baranią

23.06.2022

18 czerwca po raz szósty, turyści przywitali lato na wiślańskim odcinku Głównego Szlaku Beskidzkiego. W tym roku w rozszerzonej formie i z połączenia dwóch imprez, soszowskiego Świętojańskiego Wędrowania i baraniogórskiej EtnoWrzawy, ruszyliśmy pod nazwą Świętojańska Wrzawa. 

Co przyniósł weekend? Przede wszystkim przepiękną pogodę, dzięki czemu mogliśmy zrealizować wszystko zgodnie z planem, a na szlak ruszyło 170 osób, które po kilku godzinach nocnego marszu, przywitał wschód słońca na szczycie Baraniej Góry. 
A plan imprezy był bardzo obszerny - zaczynając na Soszowie od warsztatów zielarskich, plecenia wianków, pogaduch o kulturze wschodu i koncertu łemkowskiego zespołu Ruty Uwity, kończąc w schronisku Przysłop pod Baranią górą na pokazie ognia, etno-malowaniu twarzy i warsztatach tworzenia lalek dobrych życzeń i łapaczy snów. 
Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować uczestnikom, organizatorom i sponsorom tegorocznej imprezy i zaprosić Was na przyszłoroczną edycję wydarzenia.

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3