Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00
Środa 7:00 – 15:00
Czwartek 7:00 – 16:00
Piątek 7:00 – 13:00
Wisła Mistrzem Amatorskiej Ligi Siatkówki jesień'24
8 zespołów, 11 tygodni rywalizacji, 44 mecze - tak w skrócie można byłoby opisać 18 edycję Amatorskiej Ligi Siatkówki, która jest organizowana przez Fundację Talent z Cieszyna.
Do jesiennej edycji rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn, w tym nasi reprezentanci z Wisły. Rywalizacja rozgrywana była w dwóch grupach, a pierwsze mecze zostały rozegrane jeszcze we wrześniu i już wtedy było widać, że drużyna z Wisły jest w formie.
Przez kolejne miesiące tylko utwierdzali siebie samych, jak i resztę drużyn, sędziów i kibiców, że forma jest naprawdę wysoka, a z meczu na mecz czują się na boisku, jak ryba w wodzie.
W minioną niedzielę w Cieszynie rozegrane zostały mecze finałowe, gdzie rozegrano cztery pojedynki na wysokim sportowym poziomie! A najwyższy poziom pokazała wiślańska drużyna, która w meczu o pierwsze miejsce pokonała MKS Czechowice-Dziecice 3:1. Ależ to były emocje, dużo dobrej siatkówki, wspaniała atmosfera na boisku i na trybunach!
Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o najlepszym zawodniku turniej – tytuł MVP trafił w ręce reprezentanta Wisły Marcina Czyża.
Klasyfikacja końcowa ALS jesień'24 zakończyła się następująco:
1 msc. Wisła
2 msc. MKS Czechowice-Dziedzice
3 msc. Amatorzy
4 msc. KS Humansport Kumple
5 msc. Hewa Cieszyn
6 msc. KS Rudzica
7 msc. Pawłowice Bears
8 msc. Mazi Trans Czarne Kruki
Ogromne gratulacje dla naszych zawodników oraz dla wszystkich drużyn biorących udział w zawodach za chart ducha, sportowe emocje i rywalizację w duchu fair play. Jesteśmy dumni! Z niecierpliwością czekamy na kolejną, 19 edycję Amatorskiej Ligi Siatkówki.
Zadanie jest współfinansowane przez Powiat Cieszyński.
Fot. Fundacja TALENT Cieszyn