Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wisła na targach TT Warsaw

28.11.2023

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbyły się w terminie 23-25 listopada w Nadarzynie pod Warszawą na terenach wystawowych Ptak Warsaw Expo. Wśród licznych stoisk nie zabrakło oferty Wisły!

Nasze miasto wystawiało się na wspólnym stoisku Lokalnej Organizacji Turystycznej Beskidy, które cieszyło się dużym powodzeniem odwiedzających, głównie ze względu na możliwość degustacji regionalnych smakołyków oraz co jakiś czas przygrywającą kapelę góralską. Materiały z Wisły dostępne były dla odwiedzających również na stoisku Polskiej Organizacji Turystycznej, gdzie swoją przestrzeń miała oferta Śląska Cieszyńskiego.

Targi TT Warsaw cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród licznie odwiedzających gości. Swoje stoiska miały tam zarówno kraje (m.in. Bułgaria, Rumunia, Gruzja, Mołdawia, Słowacja, Chorwacja, Japonia, itp.), jak i polskie regiony (np. Małopolska, Lubelszczyzna, Mazowsze, Pomorze, itp.). Dodatkowo w ramach targów 23 listopada odbywały się konferencje branży turystycznej, a 25 listopada gromadzący sporą widownię festiwal podróżników. 

To już kolejny raz, kiedy Wisła obecna była na tych ważnych branżowych targach.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3