Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wiślańskie Walentynki

15.02.2020

Święto zakochanych w Wiśle zostało uczczone koncertowo. W sali Miejskiej Biblioteki Publicznej Wiślańskie Centrum Kultury zorganizowało koncert Ewy Urygi, która zaśpiewała najpiękniejsze piosenki o miłości.

Wypełniona sala wysłuchała utworów takich artystów jak Whitney Houston, Lionel Richie, Zbigniew Wodecki, Fugees oraz autorskich kompozycji Ewy Urygi. Piękny głos Pani Ewy dopełnili na pianinie Dariusz Ziółek i na instrumentach perkusyjnych Daria Piotrowska. Artystka zabarwiła koncert różnymi opowieściami o miłości i życiu.

Na uczestników czekało kilka niespodzianek. W hollu został przygotowany przepiękny miłosny candy bar. Na stole znalazły się pierniczki, pączki, babeczki, muffinki, torciki. Wszystko przepyszne i pięknie zaprezentowane. Stół słodkości został przygotowany przez Cukiernię "U Janeczki", a kawę i herbatę zapewniła firma "Mokate". Można było również zrobić sobie na pamiątkę tego wieczoru zdjęcie w fotobudce.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za pomoc w organizacji tego wydarzenia:
Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Śniegonia, Cukiernia "U Janeczki", "Mokate", Fotokubek Joanna Szczęsny.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3