Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wykaz obiektów realizujących Bon Turystyczny

4.08.2020

Od 1 sierpnia 2020 r. funkcjonują Bony Turystyczne 500 - jednorazowe świadczenia przyznawane na każde dziecko, z przeznaczeniem na wakacyjny czy weekendowy wypoczynek dla dzieci do lat 18. Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który można wykorzystać aż do końca marca 2022 roku.

Poniżej prezentujemy wykaz obiektów noclegowych w Wiśle, które figurują w ewidencji obiektów hotelarskich Marszałka Województwa Śląskiego lub Burmistrza Miasta Wisła, a w których istnieje możliwość realizacji bonów turystycznych 500+ Zachęcamy przed dokonaniem rezerwacji bonem turystycznym do weryfikacji, czy obiekt znajduje się na liście.

  1. Agroturystyka Kadłubek – ul. Kadłubowa 41 – www.kadlubek.pl  
  2. Agroturystyka Na Kępie – ul. Gościejów 1 – www.nakepie.eu  
  3. Agroturystyka Nad Wisłą - ul. Jelenia 10a - www.agroturystykawisla.pl 
  4. Agroturystyka Pod Jaworem – ul. Soszowska 14 – www.podjaworem.com.pl  
  5. Agroturystyka Skałka - ul. Skalna 3 - www.agroturystykaskalka.pl 
  6. Agroturystyka U Beatki – ul. Malinka 83 – www.ubeatki.pl  
  7. Agroturystyka U Janka - ul. Kosarzyska 4 - www.agro-ujanka.pl 
  8. Agroturystyka U Matysa – ul. Malinka 85a – www.umatysa.pl 
  9. Agroturystyka U Tkocza – ul. Partecznik 8 – www.utkocza.pl  
  10. Ale Widok – ul. Sosnowa 2G – www.pensjonat-ale-widok-pl.book.direct  
  11. Apartament Kubaczka – ul. Biała Wisełka 20 – www.kubaczka.pl  
  12. Apartament Miejski – ul. 1 Maja 69
  13. Apartament Żłobina – os. Wróblonki 4
  14. Apartament i Pokoje Gościnne U Lusi – ul. Bukowa 10 – www.helena.wisla.pl  
  15. Apartamenty 66c – ul. 1 Maja 66c – www.apartamenty66c.wisla.pl  
  16. Apartamenty Apartview – ul. Bukowa 17 – www.apartview.pl  
  17. Apartamenty Dawna Wisła – ul. Bielanów 20 – www.dawnawisla.pl  
  18. Apartamenty Głębce 75 – ul. Głębce 75 – www.glebce75.pl  
  19. Apartamenty Malinowa Dolina - ul. Malinka 14a
  20. Apartamenty Nad Wisłą – ul. Jawornik 1 – www.apartamentyjawornik1.pl  
  21. Apartamenty Nova Dolina – ul. Torfowa 5
  22. Apartamenty Przy Deptaku – ul. 1 Maja 64 
  23. Apartamenty Starka - ul. Jawornik 20a - www.starka.wisla.pl 
  24. Apartamenty Szarotka - ul. 11 Listopada 4 - http://apartamentyszarotka.business.site 
  25. Apartamenty Szóstka – ul. Kamienna 1A
  26. Apartamenty Szuflandia - ul. Wańkowska 15 - www.szuflandiawisla.pl 
  27. Apartament Widokowy - ul. Bukowa 17A/63  
  28. Chata Góralska "Aggeusz" - ul. Głębce 26A - www.aggeusz.pl 
  29. Chatka Milkowska – os. Wróblonki 11
  30. Dom Wczasowy „Beskidy” – ul. Wypoczynkowa 10 – www.dwbeskidy.com.pl  
  31. Dom Wczasowy „Limba” – ul. Górnośląska 5 – www.dwlimba.pl  
  32. Dom Wczasowy „Potok” – ul. Kopydło 42 - www.potok-wisla.pl  
  33. Dom Wypoczynkowy & Willa Lusia – ul. Jawornik 76 – www.pensjonat-lusia.pl  
  34. Domek Drwala - os. Kozińce 17 
  35. Domek na Leśnej - ul. Leśna 25A - www.domekwisla.eu  
  36. Domek Na Siglanach – ul. Siglany 5
  37. Dworek Nad Wisłą – ul. Wyzwolenia 65 – www.dworeknadwisla.pl  
  38. Dwór Jur Gast – ul. Stalmacha 1 – www.dworjurgast.pl  
  39. Hotel Aries - ul. Czarne 3 - www.arieswisla.pl 
  40. Hotel Arka Spa – ul. Świerkowa 8 – www.hotel-arka.pl  
  41. Hotel Gołębiewski – al. ks. bp. Bursche 3 – www.golebiewski.pl/wisla   
  42. Hotel Ogrodzisko - ul. Malinka 8 - www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-wisle  
  43. Hotel Pod Gołębiem - ul. Wodna 1A – www.podgolebiem.pl  
  44. Hotel Pod Jedlami – ul. Beskidzka 17 – www.podjedlami.pl  
  45. Hotel Premium – ul. Kopydło 20 – www.hotelpremium.pl  
  46. Hotel Stok - ul. Jawornik 52a – www.hotelstok.pl  
  47. Hotel Vestina – ul. Malinka 35 - www.hotel-vestina.pl  
  48. Jaworowa Chata – ul. Brzozowa 1
  49. Końsko Sigła – ul. Fiedorowska 28 – www.konskosigla.pl  
  50. Krokus – ul. Górnośląska 9 – www.krokus.pl  
  51. Leśne Domki - ul. Cieńków 8A - www.domki-wisla.pl 
  52. Leśny Dwór – ul. Turystyczna 4A
  53. Miętowy Dworek – ul. Przykopa 3 – www.mietowydworek.nocowanie.pl 
  54. Ośrodek „U Fojta” – ul. Branców 2 – www.ufojta.pl 
  55. Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich Start Wisła – ul. Olimpijska 1 – www.startwisla-opp.pl 
  56. Ośrodek Wypoczynkowy „Anna” – ul. Bukowa 25 – www.anna.wisla.pl 
  57. Ośrodek Wypoczynkowy „Geovita Wisła” – os. Bajcary 14 – www.geovita.pl/wisla 
  58. Ośrodek Wypoczynkowy „Karina” – ul. Bukowa 16 – www.noclegiwisla.eu  
  59. Ośrodek Wypoczynkowy „Kontakt” – ul. Kopydło 28 – www.sportkontakt.pl 
  60. Ośrodek Wypoczynkowy „Orion”- ul. Spacerowa 7 – www.osrodekorion.pl 
  61. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Relaks" - ul. 11 Listopada 35 - www.relaks-wisla.pl  
  62. Pokoje „Allegro” – ul. Krzywa 7 – www.allegro.wisla.pl 
  63. Pokoje "Olimpia" - ul. Kopydło 111 - www.restauracja-olimpia.pl 
  64. Pokoje "Pod Piramidą" - ul. Kamienna 19 - www.podpiramida.pl 
  65. Pokoje U Olka – ul. Chałupiańska 5a – www.pokojeuolka.pl 
  66. Pokoje U Marioli – ul. Połomska 4 – www.umarioli.wisla.pl 
  67. Pokoje "U Wujcia" - ul. Partecznik 20a - www.podpiramida.pl/u-wujcia  
  68. Pokoje Gościnne „Adam” – ul. Willowa 24A – www.adam.wisla.pl 
  69. Pokoje Gościnne "Alicja" - ul. Tartaczna 6
  70. Pokoje Gościnne Jan Wapienik – ul. Siglanów 3
  71. Pokoje Gościnne „Karolina” – ul. Nowina 2B – www.karolina.wisla.pl 
  72. Pokoje „U Andzi” – ul. Jesionowa 3 – www.uandzi.wisla.pl 
  73. Rezydencja Izabella – ul. Gimnazjalna 10 – www.izabella.wisla.pl 
  74. Rezydencja "Pod Ochorowiczówką" - ul. Ochorowicza 4 - www.podochorowiczowka.pl 
  75. Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą – ul. Czarna Wisełka 8 – www.przyslop.pl 
  76. Schronisko na Soszowie - ul. Soszowska 10 - www.soszow.wisla.pl 
  77. Słoneczny Gród - ul. Kopydło 58 - www.slonecznygrod.pl 
  78. Słoneczny Stok – ul. Towarowa 12A
  79. Uśmiech – ul. Chałupiańska 1 – www.usmiech.com.pl 
  80. U Źródeł – Pokoje i Apartamenty – ul. Wyzwolenia 61
  81. Villa Brody – ul. Górnośląska 30 – http://villa-brody-pokoje-w-wisle.business.site 
  82. Villa Goździk – ul. Dworcowa 4 – www.villagozdzik.wisla.pl 
  83. Villa Japonica – ul Turystyczna 32 – www.japonica.pl 
  84. Villa Kokosowa – ul. Wypoczynkowa 6 – www.villakokosowa.pl 
  85. Villa Miodula – os. Skolnity 37 B – www.villamiodula.com 
  86. Villa Silesia – ul. Bukowa 4 – www.villa-silesia.pl 
  87. Willa Alpejska – ul. 1 Maja 26 – www.willaalpejska.pl 
  88. Willa Amaretto – ul. 11 Listopada 2B – www.willa-amaretto.pl 
  89. Willa Asia – ul. Nowa 9
  90. Willa Cyprys – ul. Willowa 22A – www.noclegiwisla.pl 
  91. Willa Dana – ul. Na Groń 6a – www.dana-wisla.pl 
  92. Willa Dina – ul. Głębce 32 e – www.dina-wisla.pl
  93. Willa Emilia - ul. Wyzwolenia 2 - www.willaemilia.eu  
  94. Willa Gracja – ul. Groniczek 3C – www.gracja-wisla.pl 
  95. Willa Halina – ul. Willowa 13A
  96. Willa Jak u Babci – ul. Jawornik 3 – www.willajakubabci.pl 
  97. Willa Jana – ul . Willowa 24 – www.willajana.pl 
  98. Willa Jodła – ul. Groniczek 2
  99. Willa Julia - os. Skolnity1 - www.willa-julia.pl 
  100. Willa Klonowa – ul. Klonowa 3 – www.willaklonowa.pl 
  101. Willa Księżówka – ul. Górnośląska 1 – www.ksiezowka.pl 
  102. Willa Larysa – ul. Gościejów 35 – www.willa-larysa.pl 
  103. Willa Luiza – ul. 11 Listopada 18 – www.luizawisla.pl 
  104. Willa Malinka Wisła – ul. Malinka 31B
  105. Willa Mała Beskidzka – ul. Klonowa 3A
  106. Willa Maria i Natasza – ul. Wyzwolenia 46 – www.mariainatasza.pl 
  107. Willa Mona – ul. Towarowa 18 – www.willamona.pl 
  108. Willa Montana – ul. 1 Maja 71
  109. Willa Niby Nic – ul. 1 Maja 61 www.nibynic.pl 
  110. Willa Nowa Osada – ul. Torfowa 10 – www.willanowaosada.pl 
  111. Willa Nova – ul. Willowa 20 – www.willanova.com.pl 
  112. Willa Pod Bukami – os. Bucznik 16 – www.pokojegoscinne-wisla.pl 
  113. Willa Pod Siglanami – ul. Reymonta 17 – www.podsiglanami-wisla.eu 
  114. Willa Raj – ul. Konopnickiej 2
  115. Willa Sepia Spa – ul. Dziechcinka 48 – www.sepiaspa.pl 
  116. Willa Stareczka - ul. Świerkowa 15 - www.stareczka.pl 
  117. Willa Stenia – ul. Kopydło 60 – www.steniawisla.pl 
  118. Willa Stok – ul. Willowa 16 – www.willastok.com.pl 
  119. Willa Szwajcaria – ul. Wyzwolenia 104 – www.willaszwajcaria.pl 
  120. Willa Urocza – ul. 11 Listopada 32 – www.urocza.wisla.pl 
  121. Willa Vanilla - ul. Kopydło 23 - www.vanilla-wisla.pl 
  122. Willa Victoria - ul. Spokojna 8c - www.willavictoria.net.pl 
  123. Willa Warszawianka - ul. Jesionowa 13 - www.warszawianka.wisla.pl  
  124. Willa Wioletta – ul. Partecznik 39 – www.wisla-wioletta.pl 
  125. Willa Wisełka – ul. Czarna Wisełka 1 – www.wiselka.ccm.pl 
  126. Willa Wisła – ul. Wyzwolenia 82a
  127. Willa Zofia – ul. Spacerowa 30 – www.willazofiawisla.pl 
  128. Wisła Houses – ul. Partecznik 32 – www.wisla-houses.pl 
  129. Wiślany Raj – ul. Rastoki 11A – www.wislanyraj.pl 
  130. Zajazd Kadar – ul. Bulwar Słoneczny 1 – www.zajazdkadar.pl 
  131. Zajazd Polski Biała Wisełka - ul. Nowina 1a - www.zajazdpolski.com.pl 
  132. Zajazd „U Szewca” – ul. Malinka 61 – www.zajazduszewca.pl 
  133. Zajazd Zieleńska Polana – ul. Malinka 52
  134. Zapiecek u Jędrysa – ul. Konopnickiej 25 – www.zapiecek.wisla.pl 
  135. Zielone Wzgórze - ul. Sosnowa 12 - www.zielonewisla.pl 

 

Wykaz innych podmiotów świadczących usługi turystyczne realizowane z bonów turystycznych 500+

  1. Xtraining sp z o.o. – ul. J. Sztwiertni 1 - ul. Na Stoku 17 - Baza eventowa – www.xtraining.pl  
  2. BC Cross – imprezy integracyjne, eventy – ul. Fiedorowska 5 – www.bccross.pl  
  3. PTTK Wisła – ul. Lipowa 4a – www.pttk.wisla.pl     

 

 

Lista będzie na bieżąco aktualizowana, codziennie istnieje możliwość dołączenia do wykazu. Szczegółowe informacje na temat bonu turystycznego znajdują się na stronie www.bonturystyczny.gov.pl 

 

Jeżeli brakuje jakiegoś obiektu czy innego podmiotu w naszym wykazie, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres mailowy promocja@wisla.pl 

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3