Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wykaz obiektów realizujących Bon Turystyczny

4.08.2020

Od 1 sierpnia 2020 r. funkcjonują Bony Turystyczne 500 - jednorazowe świadczenia przyznawane na każde dziecko, z przeznaczeniem na wakacyjny czy weekendowy wypoczynek dla dzieci do lat 18. Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który można wykorzystać aż do końca marca 2022 roku.

Poniżej prezentujemy wykaz obiektów noclegowych w Wiśle, które figurują w ewidencji obiektów hotelarskich Marszałka Województwa Śląskiego lub Burmistrza Miasta Wisła, a w których istnieje możliwość realizacji bonów turystycznych 500+ Zachęcamy przed dokonaniem rezerwacji bonem turystycznym do weryfikacji, czy obiekt znajduje się na liście.

  1. Agroturystyka Kadłubek – ul. Kadłubowa 41 – www.kadlubek.pl 
  2. Agroturystyka Maja – ul. Niedźwiedzia 1f – www.agroturystykamaja.business.site 
  3. Agroturystyka Na Kępie – ul. Gościejów 1 – www.nakepie.eu  
  4. Agroturystyka Nad Wisłą - ul. Jelenia 10a - www.agroturystykawisla.pl 
  5. Agroturystyka Pod Jaworem – ul. Soszowska 14 – www.podjaworem.com.pl  
  6. Agroturystyka Skałka - ul. Skalna 3 - www.agroturystykaskalka.pl 
  7. Agroturystyka U Beatki – ul. Malinka 83 – www.ubeatki.pl  
  8. Agroturystyka U Janka - ul. Kosarzyska 4 - www.agro-ujanka.pl 
  9. Agroturystyka U Matysa – ul. Malinka 85a – www.umatysa.pl 
  10. Agroturystyka U Tkocza – ul. Partecznik 8 – www.utkocza.pl  
  11. Ale Widok – ul. Sosnowa 2G – www.pensjonat-ale-widok-pl.book.direct  
  12. Apartament Kubaczka – ul. Biała Wisełka 20 – www.kubaczka.pl  
  13. Apartament Miejski – ul. 1 Maja 69
  14. Apartament Oaza – ul. Miła 2/309 
  15. Apartament Żłobina – os. Wróblonki 4
  16. Apartament i Pokoje Gościnne U Lusi – ul. Bukowa 10 – www.helena.wisla.pl  
  17. Apartamenty 66c – ul. 1 Maja 66c – www.apartamenty66c.wisla.pl  
  18. Apartamenty Apartview – ul. Bukowa 17 – www.apartview.pl  
  19. Apartamenty Belweder S.C. – ul. Wyzwolenia 4a – www.sunseason24.plplwisla/apartamenty-belweder/
  20. Apartamenty Dawna Wisła – ul. Bielanów 20 – www.dawnawisla.pl  
  21. Apartamenty Głębce 75 – ul. Głębce 75 – www.glebce75.pl  
  22. Apartamenty Król Gór -ul. Kasztanowa 12c www.apartamentywisla.com.pl
  23. Apartamenty Lavender Hill – ul.Spacerowa 28a - www.wislacalyrok.pl
  24. Apartamenty Malinka – ul. Malinka 42b – www.apartamentymalinka.pl
  25. Apartamenty Malinowa Dolina - ul. Malinka 14a
  26. Apartamenty Nad Wisłą – ul. Jawornik 1 – www.apartamentyjawornik1.pl  
  27. Apartamenty Nova Dolina – ul. Torfowa 5
  28. Apartamenty Przy Deptaku – ul. 1 Maja 64
  29. Apartamenty Ski & Fun – ul. Spokojna 24d lokal 17
  30. Apartamenty Solar – ul.Kiczerowska 3a – www.apartamentysolar.pl 
  31. Apartamenty Starka - ul. Jawornik 20a - www.starka.wisla.pl 
  32. Apartamenty Szarotka - ul. 11 Listopada 4 - http://apartamentyszarotka.business.site 
  33. Apartamenty Szóstka – ul. Kamienna 1A
  34. Apartamenty Szuflandia - ul. Wańkowska 15 - www.szuflandiawisla.pl 
  35. Apartament Widokowy - ul. Bukowa 17A/63 
  36. Babie Lato Bed & Breakfast – ul. Uścieńków 5 – www.babielatowisla.com 
  37. Całoroczne Domki pod Wodospadem – ul. Czarne 3b - www.podwodospadem.eu
  38. Chata Góralska "Aggeusz" - ul. Głębce 26A - www.aggeusz.pl 
  39. Chata Goralska Kleszczonka -ul. Głębce 22
  40. Chatka Milkowska – os. Wróblonki 11
  41. Chatka w Łęgu ul. Reymonta 7l
  42. Chatki Zielarki - ul. Ustrońska 19 - www.chatkizielarki.pl
  43. Cisza Beskidu – ul. Tokarnia 12b – www.ciszabeskidu.pl
  44. Dina Krzysztof Lazar Głębce Górne 29
  45. Dom Gościnny Parafii Ewangelickiej – ul. Jodłowa 8a www.jawornik.eu
  46. Dom na Szlaku – ul. Soszowska 8a – www.domnaszlaku.com
  47. Dom Wczasowy „Beskidy” – ul. Wypoczynkowa 10 – www.dwbeskidy.com.pl  
  48. Dom Wczasowy „Limba” – ul. Górnośląska 5 – www.dwlimba.pl  
  49. Dom Wczasowy „Potok” – ul. Kopydło 42 - www.potok-wisla.pl  
  50. Dom Wypoczynkowy Ognisko ul. Brzozowa 2 – www.ognisko.com.pl
  51. Dom Wypoczynkowy & Willa Lusia – ul. Jawornik 76 – www.pensjonat-lusia.pl  
  52. Domek Drwala - os. Kozińce 17 
  53. Domek Familijny – ul. J.Ochorowicza 5d
  54. Domek Makowy ul. Bolesława Prusa 20 lokal 13
  55. Domek na Leśnej - ul. Leśna 25A - www.domekwisla.eu  
  56. Domek na Przelaczy Krzysztof Zawada ul. Polna 2d
  57. Domek Na Siglanach – ul. Siglany 5
  58. Domek pod Szarowym Lasem – ul. Niedzwiedzia 2e  
  59. Domek Promyk – ul. Gimnazjalna 8 - www.domek-wisla.pl
  60. Domek u Remika Stefan Kucierski ul. Czarne 9
  61. Domek u Zródeł Wisły – Os. Borowina 12a - www.domekuzrodelwisly.pl
  62. Dworek Nad Wisłą – ul. Wyzwolenia 65 – www.dworeknadwisla.pl  
  63. Dworek Sylwia – ul. Al.Ks. Bpa J. Bursche 55 - www.dworeksylwia.pl
  64. Dwór Jur Gast – ul. Stalmacha 1 – www.dworjurgast.pl  
  65. Gościniec Wenecja – ul. Wyzwolenia 78
  66. Gościniec Zjazdowy Wisła Stożek – ul. Zjazdowa 8 – www.zjazdowy.pl
  67. Hillton Jawornik – ul. Cieślarów 22c
  68. Hotel Aries - ul. Czarne 3 - www.arieswisla.pl 
  69. Hotel Arka Spa – ul. Świerkowa 8 – www.hotel-arka.pl  
  70. Hotel Gołębiewski – al. ks. bp. Bursche 3 – www.golebiewski.pl/wisla   
  71. Hotel Ogrodzisko - ul. Malinka 8 - www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-wisle  
  72. Hotel Pod Gołębiem - ul. Wodna 1A – www.podgolebiem.pl  
  73. Hotel Podium – ul. Bajcary 13 – www.hotelpodium.pl
  74. Hotel Pod Jedlami – ul. Beskidzka 17 – www.podjedlami.pl  
  75. Hotel Premium – ul. Kopydło 20 – www.hotelpremium.pl  
  76. Hotel Stok - ul. Jawornik 52a – www.hotelstok.pl  
  77. Hotel Vestina – ul. Malinka 35 - www.hotel-vestina.pl  
  78. Jaworowa Chata – ul. Brzozowa 1
  79. Karolowy Dwór – ul. Spacerowa 30a – www.karolowydwor.pl
  80. Końsko Sigła – ul. Fiedorowska 28 – www.konskosigla.pl  
  81. Krokus – ul. Górnośląska 9 – www.krokus.pl  
  82. Leśne Domki - ul. Cieńków 8A - www.domki-wisla.pl 
  83. Leśny Dwór – ul. Turystyczna 4A
  84. Leśny Zakątek – ul. Leśna 26 - www.noclegi.wisla.pl
  85. Miętowy Dworek – ul. Przykopa 3 – www.mietowydworek.nocowanie.pl 
  86. Ośrodek „U Fojta” – ul. Branców 2 – www.ufojta.pl 
  87. Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich Start Wisła – ul. Olimpijska 1 – www.startwisla-opp.pl 
  88. Ośrodek Salezjański  – ul. 1 Maja 4 – www.wisla.sdb.org.pl
  89. Ośrodek Wypoczynkowy „Anna” – ul. Bukowa 25 – www.anna.wisla.pl 
  90. Ośrodek Wypoczynkowy „Geovita Wisła” – os. Bajcary 14 – www.geovita.pl/wisla 
  91. Ośrodek Wypoczynkowy „Karina” – ul. Bukowa 16 – www.noclegiwisla.eu  
  92. Ośrodek Wypoczynkowy „Kontakt” – ul. Kopydło 28 – www.sportkontakt.pl 
  93. Ośrodek Wypoczynkowy „Orion”- ul. Spacerowa 7 – www.osrodekorion.pl 
  94. Poduszka Pensjonat NAD RZEKĄ – ul. Konopnickiej 12 - www.pensjonatnadrzeka.com.pl
  95. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Relaks" - ul. 11 Listopada 35 - www.relaks-wisla.pl  
  96. Pokoje „Allegro” – ul. Krzywa 7 – www.allegro.wisla.pl 
  97. Pokoje "Olimpia" - ul. Kopydło 111 - www.restauracja-olimpia.pl 
  98. Pokoje "Pod Piramidą" - ul. Kamienna 19 - www.podpiramida.pl 
  99. Pokoje U Olka – ul. Chałupiańska 5a – www.pokojeuolka.pl 
  100. Pokoje U Marioli – ul. Połomska 4 – www.umarioli.wisla.pl 
  101. Pokoje "U Wujcia" - ul. Partecznik 20a - www.podpiramida.pl/u-wujcia  
  102. Pokoje Gościnne „Adam” – ul. Willowa 24A – www.adam.wisla.pl 
  103. Pokoje Gościnne "Alicja" - ul. Tartaczna 6
  104. Pokoje Gościnne Jan Wapienik – ul. Siglanów 3
  105. Pokoje Gościnne „Karolina” – ul. Nowina 2B – www.karolina.wisla.pl 
  106. Pokoje Gościnne na Bulwarze – ul. Bulwar Księżycowy 17
  107. Pokoje Gościnne Piast – ul. 1Maja 45 - www.phudako.pl
  108. Pokoje Gościnne „Pod Kasztanem”- ul. Kopydło 103 – www.podkasztanem.info/pl/
  109. Pokoje Gościnne u Agnieszki – ul. Krótka 1 
  110. Pokoje i Apartamenty u Żródeł – ul. Wyzwolenia 61c –  www.u-zrodel.eu
  111. Pokoje „U Andzi” – ul. Jesionowa 3 – www.uandzi.wisla.pl 
  112. Rezydencja Izabella – ul. Gimnazjalna 10 – www.izabella.wisla.pl 
  113. Rezydencja "Pod Ochorowiczówką" - ul. Ochorowicza 4 - www.podochorowiczowka.pl 
  114. Rezydencja Rowita – ul.Brzegowa 5- www.rowita.pl
  115. Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą – ul. Czarna Wisełka 8 – www.przyslop.pl 
  116. Schronisko na Soszowie - ul. Soszowska 10 - www.soszow.wisla.pl 
  117. Słoneczny Gród - ul. Kopydło 58 - www.slonecznygrod.pl 
  118. Słoneczny Stok – ul. Towarowa 12A
  119. Stacja Narciarska Soszów – ul. Cieślarów 30 - www.soszow.pl 
  120. Stożek -Ośrodek Narciarski – ul. Zjazdowa 11 - www.stozekwisla.pl
  121. U Madzi  A.R. Madzia ul. Niedzwiedzia 1a
  122. Uśmiech – ul. Chałupiańska 1 – www.usmiech.com.pl 
  123. U Źródeł – Pokoje i Apartamenty – ul. Wyzwolenia 61
  124. Villa Brody – ul. Górnośląska 30 – http://villa-brody-pokoje-w-wisle.business.site 
  125. Villa Cynamon - ul. Kopydło 39 - www.villacynamon.pl
  126. Villa Good Time - ul. Wyzwolenia 4 – www.villagoodtime.com
  127. Villa Goździk – ul. Dworcowa 4 – www.villagozdzik.wisla.pl 
  128. Villa Japonica – ul Turystyczna 32 – www.japonica.pl 
  129. Villa Kokosowa – ul. Wypoczynkowa 6 – www.villakokosowa.pl 
  130. Villa Miodula – os. Skolnity 37 B – www.villamiodula.com 
  131. Villa Silesia – ul. Bukowa 4 – www.villa-silesia.pl 
  132. Willa Vistula – ul. Na Groń 3b – www.willavistula.pl
  133. Wiktoria Apartamenty – ul. Olimpijska 4 - www.apartamentywiktoria.pl
  134. Willa Alpejska – ul. 1 Maja 26 – www.willaalpejska.pl 
  135. Willa Amaretto – ul. 11 Listopada 2B – www.willa-amaretto.pl 
  136. Willa Asia – ul. Nowa 9
  137. Willa Basia – ul. Uścieńków 9
  138. Willa Cyprys – ul. Willowa 22A – www.noclegiwisla.pl 
  139. Willa Dana – ul. Na Groń 6a – www.dana-wisla.pl 
  140. Willa Dina – ul. Głębce 32 e – www.dina-wisla.pl
  141. Willa Dominika – ul. 1 Maja 38 – www.willa-dominika.pl
  142. Willa Emilia - ul. Wyzwolenia 2 - www.willaemilia.eu  
  143. Willa Gracja – ul. Groniczek 3C – www.gracja-wisla.pl 
  144. Willa Halina – ul. Willowa 13A
  145. Willa Jak u Babci – ul. Jawornik 3 – www.willajakubabci.pl 
  146. Willa Jana – ul . Willowa 24 – www.willajana.pl 
  147. Willa Jerzykówka ul. Prosta 1
  148. Willa Jodła – ul. Groniczek 2
  149. Willa Jolanta – ul. Uścieńków 7 – www.jolanta.spot.net.pl
  150. Willa Julia - os. Skolnity1 - www.willa-julia.pl 
  151. Willa Kalina- ul.Lipowa 22- www.kalinawisla.pl
  152. Willa Klonowa – ul. Klonowa 3 – www.willaklonowa.pl 
  153. Willa Księżówka – ul. Górnośląska 1 – www.ksiezowka.pl 
  154. Willa Larysa – ul. Gościejów 35 – www.willa-larysa.pl 
  155. Willa Limba – ul. Gimnazjalna 1 
  156. Willa Luiza – ul. 11 Listopada 18 – www.luizawisla.pl 
  157. Willa Malinka Wisła – ul. Malinka 31B
  158. Willa Mała Beskidzka – ul. Klonowa 3A
  159. Willa Maria i Natasza – ul. Wyzwolenia 46 – www.mariainatasza.pl 
  160. Willa Miła – ul. Miła 5 – www.willamila.pl
  161. Willa Mona – ul. Towarowa 18 – www.willamona.pl 
  162. Willa Montana – ul. 1 Maja 71
  163. Willa Niby Nic – ul. 1 Maja 61 www.nibynic.pl 
  164. Willa Nowa Osada – ul. Torfowa 10 – www.willanowaosada.pl 
  165. Willa Nova – ul. Willowa 20 – www.willanova.com.pl 
  166. Willa Pod Bukami – os. Bucznik 16 – www.pokojegoscinne-wisla.pl 
  167. Willa Pod Siglanami – ul. Reymonta 17 – www.podsiglanami-wisla.eu 
  168. Willa Raj – ul. Konopnickiej 2
  169. Willa Sepia Spa – ul. Dziechcinka 48 – www.sepiaspa.pl 
  170. Willa Stareczka - ul. Świerkowa 15 - www.stareczka.pl 
  171. Willa Stenia – ul. Kopydło 60 – www.steniawisla.pl 
  172. Willa Stok – ul. Willowa 16 – www.willastok.com.pl 
  173. Willa Szwajcaria – ul. Wyzwolenia 104 – www.willaszwajcaria.pl 
  174. Willa Urocza – ul. 11 Listopada 32 – www.urocza.wisla.pl 
  175. Willa Vanilla - ul. Kopydło 23 - www.vanilla-wisla.pl 
  176. Willa Victoria - ul. Spokojna 8c - www.willavictoria.net.pl 
  177. Willa Pod Starą Skocznią- ul. Lesna 20 – www.willapodstaraskocznia.pl
  178. Willa Warszawianka - ul. Jesionowa 13 - www.warszawianka.wisla.pl  
  179. Willa Wioletta – ul. Partecznik 39 – www.wisla-wioletta.pl 
  180. Willa Wisełka – ul. Czarna Wisełka 1 – www.wiselka.ccm.pl 
  181. Willa Wisła – ul. Wyzwolenia 82a
  182. Willa Zofia – ul. Spacerowa 30 – www.willazofiawisla.pl 
  183. Wisła Houses – ul. Partecznik 32 – www.wisla-houses.pl 
  184. Wiślany Raj – ul. Rastoki 11A – www.wislanyraj.pl 
  185. Wynajem Pokoi  - ul. Lipowa 18b  
  186. Zajazd Kadar – ul. Bulwar Słoneczny 1 – www.zajazdkadar.pl 
  187. Zajazd Polski Biała Wisełka - ul. Nowina 1a - www.zajazdpolski.com.pl 
  188. Zajazd „U Szewca” – ul. Malinka 61 – www.zajazduszewca.pl 
  189. Zajazd Zieleńska Polana – ul. Malinka 52
  190. Zapiecek u Jędrysa – ul. Konopnickiej 25 – www.zapiecek.wisla.pl 
  191. Zielone Wzgórze - ul. Sosnowa 12 - www.zielonewisla.pl 

 

Wykaz innych podmiotów świadczących usługi turystyczne realizowane z bonów turystycznych 500+

  1. Xtraining sp z o.o. – ul. J. Sztwiertni 1 - ul. Na Stoku 17 - Baza eventowa – www.xtraining.pl  
  2. BC Cross – imprezy integracyjne, eventy – ul. Fiedorowska 5 – www.bccross.pl  
  3. PTTK Wisła – ul. Lipowa 4a – www.pttk.wisla.pl     

 

 

Lista będzie na bieżąco aktualizowana, codziennie istnieje możliwość dołączenia do wykazu. Szczegółowe informacje na temat bonu turystycznego znajdują się na stronie www.bonturystyczny.gov.pl 

 

Jeżeli brakuje jakiegoś obiektu czy innego podmiotu w naszym wykazie, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres mailowy promocja@wisla.pl 

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3