Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Zakręć się na pomaganie!

8.06.2016

Urząd Miejski w Wiśle rozpoczyna akcję zbierania nakrętek na rzecz Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie. W przedsięwzięcie magistrat chce zaangażować jak najwięcej partnerów – szkoły, przedszkola, a także gestorów branży turystycznej.

Akcja „Zakręć się na pomaganie!” polega na zbieraniu plastikowych nakrętek do specjalnie na ten cel przygotowanych pudeł. Staną one w Centrum Informacji Turystycznej, placówkach oświatowych oraz w obiektach noclegowych i gastronomicznych na terenie Wisły. Zebrane nakrętki zostaną przekazane na cel charytatywny. Krótko mówiąc – wrzucając nakrętkę do pudła, pomagasz działać Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty!

- Już od dłuższego czasu w prowadzonym przez nas Centrum Informacji Turystycznej zbieramy nakrętki na rzecz cieszyńskiego Hospicjum. Teraz postanowiliśmy tą akcję rozszerzyć i wypromować. Wydrukowane zostały plakaty informacyjne, zleciliśmy również produkcję pudeł, do których będzie można wrzucać nakrętki. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w nasze przedsięwzięcie – zachęca Ewa Zarychta, kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle.
Punktów zbiórki będzie 150, bo tyle pudeł zamówił wiślański magistrat. Akcja rusza w czerwcu!


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3