Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Witamy na stronie Wiślańskiej Organizacji Turystycznej. Znajdziecie tu Państwo szereg informacji na temat naszego regionu, atrakcji turystycznych oraz przedsiębiorców należących do organizacji i wspierających naszą działalność.

WOT jest organizacją zrzeszającą 60 podmiotów z branży turystyczno-hotelarskiej, działającą na terenie Wisły od 2008 roku. Głównymi celami przyświecającymi naszej działalności są : promocja miasta Wisła oraz przedsiębiorców działających na jej terenie, integracja społeczności lokalnej, dążenie do stałego wzrostu jakości oferowanych usług oraz inicjowanie i wspieranie współpracy z samorządem lokalnym. Cele te realizujemy między innymi poprzez opracowywanie i wydawnictwo folderów, organizację szkoleń dla Członków oraz pomoc w prowadzeniu Informacji Turystycznej. Dążymy do zapewnienia naszym Partnerom możliwie najlepszej reklamy oraz promocji poprzez prezentację ich ofert w wydawanych folderach, na targach turystycznych oraz współorganizację imprez na terenie Wisły.

Nasz Zarząd reprezentują następujące osoby:

Agata Michałek – Prezes
Andrzej Cienciała – Wiceprezes
Paweł Poloczek – Wiceprezes
Małgorzata Melcer – Skarbnik
Karolina Wantulok – Sekretarz
Tadeusz Byrtek – Członek

 

  
 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3