Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Ciuchcia Martusia

Adres
dzielnica: Centrum
tel.: 601 464 841
tel.: 607 153 709
www.itawisla.pl
Dodaj do planera

Ciuchcia na kołach. Oferuje przejażdżki w ciekawe miejsca w Wiśle. 

Proponowane trasy standardowe odjazd z przystanku w centrum miasta ul. 1 Maja (na wysokości Szkoły Podstawowej i Cukierni Delicje).

1. Wisła Centrum - Skocznia im. Adama Małysza w Wiśle Malince - Zamek Prezydencki na Zadnim Groniu - Wisła Czarne (mała i duża zapora) - Wisła Centrum.

2. Wisła Centrum - Galeria Adama Małysza - Dom Adama Małysza, Klub U Bociana - wiadukt kolejowy w Wiśle Łabajowie - stara skocznia (przerwa 15min.) - Wisła Głębce Kościół z wieżą z XVIw. (przerwa 15min.) - Muzeum Aptekarstwa - Kubalonka trasy narciarskie FIS (przerwa 30 min.) - Kościół drewniany z XVIIIw.

Dodatkowa oferta dla grup zorganizowanych, dla których istnieje możliwość wyjazdu na wycieczkę z miejsca zakwaterowania.
Trasy dla grup zorganizowanych możliwe do ustalenia i ceny do negocjacji.

W wagoniku ciuchci jest nagłośnienie i w czasie wycieczki jest podawana informacja turystyczna o mijanych obiektach oraz odwiedzanych miejscach. W wagonikach nowej czerwonej ciuchci mieści się 55 osób. Wagoniki ciuchci zielonej mieszczą 32 osoby dorosłe lub 40 osób młodzieży lub 50 dzieci przedszkolnych.
Wagoniki są ogrzewane w sezonie jesienno-zimowym. 

Dzieci z rodzicami do lat 3 gratis. Aktualne ceny biletów na przejazd na stronie internetowej oraz na tablicy informacyjnej na przystanku Ciuchci (rynek). 

Przewóz grup zorganizowanych z Centrum Przesiadkowego na miejsce zakwaterowania i odwrotnie.

Rezerwacja biletów na dzień bieżący i następny.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3