Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Granatowe Góry z Kryształem PR za najlepszy event społeczny

27.11.2023

Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry otrzymał nagrodę Kryształ PR-u za najlepszy event społeczny, co jest ogromny wyróżnieniem!

To wyjątkowe, jedno z największych literackich wydarzeń w Polsce i w naszym mieście, tworzone jest od trzech lat z pasją i zaangażowaniem przez Wiślańskie Centrum Kultury oraz licznych partnerów.

Nagroda wręczona została podczas ogólnopolskiej konferencji PR w Samorządzie i Administracji, która odbyła się 22-24 listopada w Kromerowie koło Olsztyna. Konferencji towarzyszył prestiżowy w branży marketingowej konkurs Kryształy PR. Grand Prix odebrali burmistrz Wisły Tomasz Bujok i dyrektorka Wiślańskiego Centrum Kultury Katarzyna Czyż-Kaźmierczak.

"Bardzo się cieszę, że Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry, który jest ogromną dumą Miasta Wisła, został doceniony i nagrodzony. To sukces wielu instytucji i podmiotów. Duże wsparcie od samego początku otrzymaliśmy ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Uniwersytetu Śląskiego i Biblioteki Śląskiej oraz dużej części branży turystycznej naszego miasta. Świadczy to o tym, że dzięki współpracy rodzą się dobre i doceniane projekty. Jestem za to bardzo wdzięczny. To nasz wspólny sukces." - mówi burmistrz Wisły Tomasz Bujok.

Katarzyna Czyż - Kaźmierczak dodaje "Nagroda, którą otrzymaliśmy jako Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry jest ogromnym wyróżnieniem dla osób , które festiwal tworzą. Jest też motywacją do dalszego rozwoju i szukania nowych dróg opowieści o świecie. Festiwal skupia bardzo dużą ilość dobrych ludzi i instytucji i w tym tkwi jego siła. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy organizują wspólnie z nami festiwal, wspierają go i włączają się w jego realizację."

Bardzo dziękujemy członkom Jury oraz Grupie PRC Holding za docenienie idei festiwalu i jesteśmy bardzo wdzięczni, że Granatowe Góry są tak pozytywnie odbierane przez zarówno przez uczestników festiwalu, jak i autorytety świata literatury.

 

Konferencja PR w Samorządzie i Administracji odbyła się po raz 18. Podczas konferencji eksperci ze świata marketingu spotkali się z przedstawicielami jednostek samorządowych i:

 • zaprezentowali im najnowsze narzędzia i rozwiązania, które odmienią oblicze promocji regionu,
 • przedstawili tajniki występów publicznych i przed kamerą,
 • omówili przykłady strategii marketingowych, które w ostatnim czasie odniosły wielki sukces.

Częścią konferencji były równie warsztaty, które poruszały tematy:

 • wystąpień publicznych i pracy przed kamerą,
 • sposoby na skuteczną reklamę w SoMe,
 • wykorzystanie Chatu GPT w bieżącej pracy w urzędzie.

 

Wydarzeniu towarzyszyła uroczysta Gala Kryształów PR, podczas której wręczone zostaną nagrody za najbardziej wartościowe inicjatywy Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

Podobnie jak w poprzednich latach, konkurs obejmował 6 kategorii:

 • najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych,
 • najlepszy film promocyjny,
 • najlepsza kreatywna kampania promocyjna,
 • najlepszy event społeczny,
 • najlepsza gazeta miejska/biuletyn,
 • najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

 

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3