Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Mistrz rozgromiony, Beatris liderem (aktualizacja)

8.06.2016

3 czerwca rozegrano trzy spotkania piątej kolejki Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Sypnęło niespodziankami.

Już pierwsze spotkanie pomiędzy Epompa.pl i Knaga Bambo FC zakończyło się nieoczekiwaną porażką aktualnego mistrza. Wygrana Knaga Bambo FC może nie jest wielką sensacją, gdyż ta drużyna była w górnej połowie tabeli, jednak jej rozmiary (8:3) jak najbardziej. Wygrana formalnych "gości" była zasłużona, a drużyna Epompa.pl musi przełknąć gorycz porażki i szukać punktów w kolejnych grach.

W drugim pojedynku Lisy FC pokonały Głębce-Karolowy Dwór 6:4. Absolutnym bohaterem tego spotkania został Mateusz Pilch. Kapitan "lisów" nie dość, że czterokrotnie trafił do siatki, to jeszcze zaliczył dwie asysty przy golach kolegów. Dla głębczan, którzy dzielnie walczyli choćby o remis, cztery bramki strzeliło... trzech panów Wantuloków. Mecz był bardzo dobry i obfitował w wiele podbramkowych spięć.

Ostatni piątkowy mecz miał zdecydowanego faworyta (Beatris), a jednak okazał się najbardziej wyrównany. Po szalonym meczu ekipa Krzysztofa Ogrodzkiego wygrała 6:5 i w nagrodę zasiadła na fotelu lidera Ligi 6. Kilku zawodników z obu stron rozegrało swietną partię - hat-trick zapisali na swoje konto Tonio Tajner (Betaris) i Jakub Jurosz (Łabajów Young), a po dwa gole zdobyli Tomasz Wuwer (Beatris) i Zbigniew Kuczera (Łabajów Young), który naszym zdaniem był najlpeszym zawodnikiem na boisku.

W środę dokończono piątą kolejkę Ligi 6. FC Malinka przegrała z Czarne Nadleśnictwo 4:7. Początek spotkania był wyrównany. Do przerwy malinczanie prowadzili 2:1, jednak po zmianie stron ekipa z Czarnego włączyła piąty bieg i odjechała rywalom. Hat-trickiem popisał się Michał Raszka, dwa gole dorzucił Mirosław Marek i wicemistrz zgarnął cenne trzy oczka, które pozwoliły czernianom wskoczyć na ligowe podium. Drużynie z Malinki na otarcie łez pozostało cudownej urody trafienie Ottona Karasa, który otworzył wynik meczu efektownym wolejem.

3 czerwca - V kolejka
Epompa.pl - Knaga Bambo FC 3:8
(Damian Darosz, Daniel Słowiok, Artur Adamczyk - Kamil Kotrys 3, Mirosław Wałach 2, Łukasz Szalbot 2, Mateusz Turoń)
Głębce-Karolowy Dwór - Lisy FC 4:6
(Krzysztof Wantulok 2, Mirosław Wantulok, Mateusz Wantulok - Mateusz Pilch 4, Piotr Szalbót, Mateusz Czyż)
Beatris - Łabajów Young 6:5
(Tomisław Tajner 3, Tomasz Wuwer 2, Robert Pilch - Jakub Jurosz 3, Zbigniew Kuczera 2)
FC Malinka - Czarne Nadleśnictwo 4:7
(Otton Karas 2, Akos Niedoba, Zbigniew Wrzecionko - Michał Raszka 3, Mirosław Marek 2, Grzegorz Bujok, samobójcza)

Tabela, klasyfikacja strzelców i pełny terminarz - TUTAJ.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3