Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Umowa o współpracy z Rużomberkiem

6.06.2023

W dniach 1-2 czerwca burmistrz Tomasz Bujok wraz z sekretarzem miasta Sylwestrem Foltynem, kierownikiem Referatu Organizacyjnego Tadeuszem Chmielem i radnym Romanem Cieślarem przebywali z oficjalną wizytą w mieście Rużomberk (Słowacja) na zaproszenie tamtejszego burmistrza Lubomira Kubań. W spotkaniach uczestniczył również zastępca burmistrza Igor Kolar. Podczas wizyty w ratuszu miasta Rużomberk  podpisano porozumienie w sprawie wzajemnej współpracy co ułatwi pozyskiwania środków unijnych na wspólne projekty.

Spotkanie w Rużomberoku poprzedzone było wizytą gości z Rużomberka w Wiśle w maju br., na czele z zastępcą burmistrza. Mamy nadzieję, że podpisanie umowy będzie wstępem do realizacji wspólnych projektów.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3